top of page

דוד פישר הוא המורה האידיאלי לאנגלית. הוא מתאים את עצמו לצרכיו של הלומד ולשיטת הלמידה המתאימה לו. השיעור מועבר באופן מעניין וחווייתי, בסבלנות ובאווירה נעימה, וההתקדמות ברכישת השפה ניכרת משיעור לשיעור, הן באוצר המילים, הן מן ההיבט הדקדוקי, והן בביטחון בניהול שיחה. דוד פישר אינו מסתפק בשיעור גרידא, אלא מוכן לעזור בכל עת ובכל עניין שקשור לשפה האנגלית, אם בעזרה בכתיבת מכתב, אם בעזרה בבניית קורות חיים וכו', ואפילו, במקרה הצורך, ביצירת תקשורת עם אנשים דוברי אנגלית. העזרה שקיבלתי מדוד פישר לא תסולא בפז, והאנגלית שלי השתפרה לאין ערוך הודות לו. למדתי בעבר אצל מורים שונים ובמסגרות שונות להוראת האנגלית, ואני מרגישה שהגעתי סוף סוף למורה הנכון.

שרה אהרוני סופרת, חברת הוועד המנהל של אגודת הסופרים העברים בישראל

שיעורי האנגלית עם דייויד היו חוויה מעשירה ומלמדת וכללו תמיד דיון מעניין על נושאים מגוונים. דייויד הוא מורה אינטיליגנטי מאוד, בעל ידע רחב שאפשר לשוחח איתו על כל נושא, והעובדה שאפשר לעשות את כל זה באנגלית הפכה את השיעורים איתו למהנים במיוחד. מומלץ בחום.

Vered Farber CEO / Founder  Japan Business & strategic partnerships

כמנהלת תחום תוכן תקשורת ובוגרים במסלול האקדמי המכללה למינהל,  מורה דובר אנגלית שזה מבחינתי הכי חשוב בלימוד אנגלית. מלמד את הביטויים והאמירות שלא מלמדים. מקצועי ביותר ולגמרי יש תמורה טובה למחיר מומלץ בחום רב.

ליאור כהן מנהלת תחום תוכן תקשורת ובוגרים במסלול האקדמי המכללה למינהל

שלום, דוד פישר מלווה אותי בלימוד אנגלית  כבר כמה שנים, דוד מורה בחסד עליון, האנגלית שלו ברורה מאוד והרמה תמיד מותאמת לרמה של התלמיד, אדם ישר, אכותי, קפדן ונעים הליכות, אף פעם לא ממהר לסיים שיעור וחשוב לו מאוד שהתלמיד יידע את מה שנילמד. יום טוב.

אלי יחזקאל יושב ראש הדירקטוריון של רות קרגו  

מורה מעולה!! מקצועי מאד, סבלני, נותן דגשים לעבודה בסביבה עסקית. שיפר לי מאד את נקודות התורפה שלי עליהן סיכמנו מראש. בנוסף, אדיב ונעים. ממליצה בחום.

Shani Kialy VP Operations at Sagent Management

רכשתי מדוד פישר חבילת שיעורים, בכדי לשפר את רמת האנגלית שלי. אציין תחילה שמעבר למורה, מדריך אני רואה את דוד היום גם כחבר. בשיחות דוד העביר את החומר המקצועי שיש לדעת בכדי לנהל שיחה באנגלית, ואת כל זה עשה בצורה מלמדת ומהנה. מעבר לכך, אציין כי יש גמישות בשעות השיעורים, מה שעוזר כשיש ילדים קטנים בבית. אני ממליצה בחום על השיעורים איתו, לי זה מאוד עזר לביטחון  לנהל שיחות באנגלית לצרכי עבודה בעיקר

 צופית רודבסקי  

אני עורכת דין כדי לשפר את האנגלית שלי, אני לוקחת שיעורי אנגלית עסקית אצל דוד פישר. מהר מאוד הביטחון העצמי שלי השתפר והתחלתי לראות התקדמות קל, מעניין ונוח לעבוד עם דוד בזכות היותו מאורגן ומוכן לכל אתגר השיחות איתו נינוחות, מלמדות ומלאות תוכן הוא זמין לשאלות ועזרה גם מעבר לשיעורים ומגיב במהירות. אני מאוד ממליצה לכל מי שרוצה להשתפר ולראות תוצאות

Regina Babayev

דיויד הוא מומחה לאנגלית ומורה טוב עם הרבה סבלנות וראית האנשים שמולו.
בחייו צבר הרבה ידע וניסיון ולכן לרשותו עומדת חוכמת חיים רבה 

אורי דהן יועץ כלכלי

בעקבות פניותיי לארגונים גלובליים, נתבקשתי להרצות באנגלית. ומאחר ואני לא דוברת אנגלית שפת אם חיפשתי מורה פרטי באנגלית. הגעתי לדוד ואני כל כך שמחה על כך. דוד סבלני, קשוב לצרכים שלי, ותמיד פנוי לעוד שאלה, תיקון, וחיזוק. אני ממליצה בחום על דוד

I improved my English thanks to his ability to teach in a practical and effective way.

Shay Iluz Cyber Security Analyst

לקוחות ממליצים

הגעתי לדיויד על מנת לשמר ולפתח את יכולת הדיבור באנגלית, בדגש על אנגלית עסקית ואני מאוד שמחה להמליץ עליו, מתוך ההתרשמות שלי ממנו וניסיון העבודה מולו השיעורים עם דיויד מלאי עניין, תחומי שיחה מרתקים, אתגרים מחשבתיים, שיפור אוצר מילים, מונחים וסלנגים מקומיים. בעיניי אחד מהדברים הייחודיים ביותר בעבודה מולו הם הגיוון בסגנון השיעורים וההתאמה שלהם אליי ההשקעה המקדימה שלו בשיעור ובמסגרתו הם מעבר למצופה, ממש מרגישים שאכפת לו ושהמטרות שלי הן גם שלו ומכאן, כל מה שנשאר הוא להמליץ להיעזר בשירותיו.

אורית בש יועצת עסקית ומאמנת אישית

דוד פישר לווה אותי בהכנת  מצגת באנגלית בנושא הקמת מעבדת קורונה  באוניברסיטת תל אביב. דוד הוכיח את עצמו כבעל מקצוע עם יכולת גבוהה להתאים את עצמו לדרישות המיוחדות שנדרשו ממנו במהלך הכנת המצגת.

עופר לוגסי מנכ״ל החברה הכלכלית, אוניברסיטת תל אביב

המשך ממליצים
bottom of page